Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Aktualności

Lubelskie Towarzystwo Wędkarskie „Pro Natura” wraz z Okręgową Radą Adwokacką w Lublinie organizują  „I Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów”, które odbędą się w dniach 20-22 września 2013 r. nad Jeziorem Pluszne, na Pojezierzu Olsztyńskim. Jest to pierwsza tego typu impreza organizowana na skalę ogólnopolską. Zawody rozgrywać się będą w dwóch kategoriach: spinning i spławik.

Szanowni: Koleżanki i Koledzy Adwokaci


ZAPROSZENIE

Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie pod przewodnictwem Pana Dziekana, adwokata Stanisława Estreicha – Przewodniczącego Komisji Kultury, Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki  NRA oraz Lubelskie Towarzystwo Wędkarskie „Pro Natura” mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów, aplikantów adwokackich, członków ich rodzin oraz sympatyków wędkarstwa do udziału w  „I Wędkarskich Mistrzostwach Adwokatów”, które odbędą się w dniach 20-22.09.2013r. nad Jeziorem Pluszne, na  Pojezierzu Olsztyńskim.

PATRONAT

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes NRA adwokat Andrzej Zwara.
Patronat medialny nad Zawodami objął miesięcznik „Wędkarstwo Moje Hobby”. Swoją obecność zapowiedzieli również przedstawiciele wiodących firm wędkarskich oraz znani eksperci wędkarscy, którzy będą służyć swą radą i pomocą już na miejscu odbywania się Mistrzostw.

MIEJSCE ODBYWANIA ZAWODÓW

Zawody rozgrywane będą na Jeziorze Pluszne, położonym w przepięknych okolicach  województwa warmińsko-mazurskiego, na Pojezierzu Olsztyńskim, na terenie Lasów Łańskich w dwóch kategoriach: spinning i spławik. Szczegółowy program Mistrzostw oraz mapa dojazdu stanowi załącznik do niniejszego Zaproszenia.

ZAKWATEROWANIE

Uczestnicy zakwaterowani będą w Centrum Konferencyjno -Wypoczynkowym KORMORAN w Mierkach – byłym Rządowym Ośrodku Wypoczynkowym usytuowanym nad Jeziorem Pluszne z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Położenie Ośrodka na terenie Lasów Łańskich oferuje gościom różne formy rekreacji począwszy od spacerów po lesie połączonych z grzybobraniem, nordic walking, po wycieczki rowerowe w malowniczej scenerii sosnowo - świerkowych mazurskich lasów. Bezpośrednie położenie Kompleksu nad Jeziorem Pluszne oraz zlokalizowana na jego brzegu własna przystań zapewniają szeroki wachlarz możliwości miłośnikom sportów wodnych, którzy mają do dyspozycji łodzie wiosłowe, żaglówki, rowery wodne i kajaki. Ośrodek proponuje gościom  również inne formy aktywnego spędzania czasu, na przykład na: krytym basenie, korcie tenisowym, boisku do gry w piłkę siatkową lub koszykówkę, bilardzie, przejażdżkach konnych oraz spływach kajakowych. Zrelaksować będzie się można natomiast w Strefie Wellness z zabiegami pielęgnacyjnymi oraz masażami, a w hotelowej restauracji zakosztować znakomitej kuchni. Dodatkowo, a może przede wszystkim  chcielibyśmy nadmienić, iż Jezioro Pluszne z krystalicznie czystą wodą jest znakomitym łowiskiem dla wędkarzy.

Więcej informacji znajdą Państwo na tronie: www.kormoran-mierki.pl

ZAPISY ORAZ WPISOWE

Wszelkich niezbędnych informacji na temat Mistrzostw udzielać będzie Komandor Mistrzostw - adw. Janusz Łomża pod numerem telefonu: 81 528-25-70. Natomiast udział w Zawodach należy zgłaszać na formularzu zamieszczonym na stronie: www.nra.pl oraz www.ora.lublin.pl do dnia 08 września 2013r. za pośrednictwem faxu: (81) 528-25-80 lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po tym terminie zakwaterowanie będzie możliwe w miarę wolnych miejsc.

 

Koszt uczestnictwa w Zawodach dla jednej osoby wynosi: 470,00 zł i zawiera zakwaterowanie w Ośrodku w pokojach 2-osobowych ze śniadaniami, udział w Bankiecie Komandorskim oraz kolacji grillowej, a także koszt licencji, korzystania z łódki i ubezpieczenie NW.

Natomiast koszt uczestnictwa dla osoby towarzyszącej, nie biorącej udziału w Zawodach wynosi 430,00 zł.

Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy:

Lubelskie Towarzystwo Wędkarskie „Pro Natura”

ul. Weteranów 24b, 20-044 Lublin

Numer rachunku bankowego: 06 2490 0005 0000 4530 8942 0879

Tytułem: „Opłata - WMA”
z podaniem imion i nazwisk osób, które wpłata obejmuje.INFORMACJE DODATKOWE

Organizatorzy nie zapewniają sprzętu wędkarskiego, przynęt, zanęt i innych akcesoriów.
Istnieje możliwość korzystania z własnej łodzi.
Szczegółowy Regulamin Mistrzostw uczestnicy otrzymają po przyjeździe do Centrum Konferencyjno -Wypoczynkowego KORMORAN.

Podczas imprezy w dniu 21 września 2013r., tj. w sobotę odbędzie się szkolenie zawodowe z zakresu najnowszych zmian w prawie cywilnym (możliwość otrzymania faktury). Biorący udział w szkoleniu będą mogli uzyskać 10 dodatkowych punktów szkoleniowych.