Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Aktualności

W dniach 8-10 września 2017 nad Jeziorem Zbiczno odbyły się V Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów zorganizowane przez Okręgową Radę Adwokacką w Lublinie oraz Lubelskie Towarzystwo Wędkarskie „Pro Natura”. Mistrzostwa objął swoim patronatem Prezes NRA adw. Jacek Trela. Uczestnicy spędzili weekend w trzygwiazdkowym Ośrodku Wczasowym Rytebłota Resort & Spa.

W dniach  14-16 października 2016 nad Jeziorem Dadaj odbyły się IV Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów zorganizowane przez Okręgową Radę Adwokacką w Lublinie oraz Lubelskie Towarzystwo Wędkarskie „Pro Natura”. Mistrzostwa objął swoim patronatem Prezes NRA adw. Andrzej Zwara. Uczestnicy spędzili weekend w trzygwiazdkowym Ośrodku Star Dadaj Hotel & Spa, położonym bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Dadaj.

W dniach 16-18 października 2015 r. odbyły się „III Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów”. Zawody zorganizowane przez Naczelną Radę Adwokacką i Okręgową Radę Adwokacką w Lublinie we współpracy z Lubelskim Towarzystwem Wędkarskim „Pro Natura”, pod honorowym patronatem Prezesa NRA adw. Andrzeja Zwary, zostały przeprowadzone nad Jeziorem Isąg, na Pojezierzu Olsztyńskim. Wzięło w nich udział około 40 uczestników z całej Polski.

W dniach 17-19 października 2014 r. odbyły się : „II Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów”.
Zawody zorganizowane przez Okręgową Radę Adwokacką w Lublinie, we współpracy z Lubelskim Towarzystwem Wędkarskim „Pro Natura” przeprowadzone zostały nad Jeziorem Łańskim, na Pojezierzu Olsztyńskim. W imprezie zorganizowanej na terenie Rządowego Kompleksu Recepcyjno - Wypoczynkowego w Łańsku wzięło udział około 40 uczestników z całego kraju.

Lubelskie Towarzystwo Wędkarskie „Pro Natura” wraz z Okręgową Radą Adwokacką w Lublinie organizują  „I Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów”, które odbędą się w dniach 20-22 września 2013 r. nad Jeziorem Pluszne, na Pojezierzu Olsztyńskim. Jest to pierwsza tego typu impreza organizowana na skalę ogólnopolską. Zawody rozgrywać się będą w dwóch kategoriach: spinning i spławik.